Veikals internetā

Xnet internetā ir interneta veikals ar vairāku gadu stāžu Latvijas tirgū. Xnet interneta veikals radās kaut kur 2002-2003. gadā, cik atceros. Gadiem ejot, tas ir izaudzis tik liels, kā mans dibens sēžot pie datora un klabinot taustiņus.

Xnet.lv ir izveidots tā, lai katram būtu skaidrs, kas notiek šajā interneta veikalā. Ir arī noderīga sadaļa, kas saucās „Pirktākās preces”. Apskatot pirktākās preces var atrast: Elektronika, Sadzīve, Māja, Dārzs, Sports, Bērniem, Skaistums, Apģērbi un Auto pirktākās preces, ko visvairāk pirkuši citi apmeklētāji.

Atlaides arī ir pieejamas, kā jau kārtīgam interneta veikalam. Xnet ir lielas atlaides, jo dažbrīd var iegādāties preces par tiešām labu cenu.

Piegāde un Serviss

Piegādei tiek izmantotas populārākās un ērtākās preces saņemšanas iespējas. Kā jau ierasts, tad varianti ir šādi: Xnet birojā, Latvijas pasta nodaļas, pakomāti un populārs degvielas uzpildes stacijas tīkls, kur var saņemt preci. Dažādas piegādes iespējas klientu ērtībām, jo ne visi interneta veikali piedāvā tik plašu saņemšanas iespēju, kā xnet.

Visām precēm ir garantija. Tā vajadzētu būt, ja tie nav nieki, kuriem garantija nav. Ko darīt, ja nopirktā prece sabojājusies garantijas laikā? Šādā gadījumā Xnet rūpējās par saviem klientiem un nodrošina servisu, jo apmierināts klients ir labs klients! Pilna informācija ir pieejama sadaļā „Serviss”. Tehnika un preces ir tikai preces. Neviens veikals un interneta veikals nevar garantēt, ka visas nopērkamās preces kalpos ilgu mūžu. Labi, ka Xnet to saprot un rūpējās par servisu. Ja kaut kas ir noticis, nemet plinti krūmos, bet sazinies ar Xnet, lai savai precei nodrošinātu otro iespēju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *