Vajag naudu 2017?

Ja Jums steidzami nepieciešama nauda auto remontam, algas dienas aizdevums var būt risinājums. Šie nelielie īstermiņa kredīti (ne vairāk kā vienu mēnesi) ir plaši pieejami. Tā kā aizdevējs Jums piedāvā salīdzinoši nelielu naudas summu (daži simti mārciņu) īstermiņā, to nosacījumi ir mazāk stingri kā citiem aizdevumiem. Jums jābūt nodarbinātam, vismaz 18 gadu vecam, un jābūt derīgam bankas kontam. Aizdevumam Jūs varat pieteikties tiešsaistē, un nauda Jūsu kontā tiks ieskaitīta tajā pašā dienā. Šī aizdevuma nosaukums patiesībā nāk no tā, ka tas ļauj Jums aizņemties naudu līdz algas dienai. Tas izklausās labi, bet tam ir papildus izmaksas. Ļoti nopietnas izmaksas, varētu teikt.

Algas dienas aizdevumu sniedzēji iekasē diezgan procentu maksājumus. Arvien vairāk cilvēku izmanto šos aizdevumus, jo tie ir ļoti vienkāršs veids, kā ātri tikt pie naudas. Tā kā klienti bieži vien aizņemtas tikai nelielu naudas summu, tie bieži vien nepievērš uzmanību procentu likmei.Tā varētu būt kļūda.

Riski, kas saistīti ar algas dienas aizdevumu:

Ja jums ir nepieciešami pāris simti mārciņu un līdz Jūsu algas dienai ir atlikusi nedēļa vai divas, šie mazie kredīti izskatās ļoti pievilcīgi. Tomēr šo aizdevumu izmaksas ir milzīgas. Tas ir iemesls, kāpēc šo aizdevumu vajadzētu izmantot tikai ārkārtas situācijās un ja esat pilnīgi pārliecināts, ka Jums būs iespēja to atmaksāt atpakaļ mēneša beigās.

Ja Jums regulāri pietrūkst naudas pirms algas dienas, problēmas risinājums nav dārgi īstermiņa aizdevumi. Jums ir nepieciešams pārvērtēt savu ikmēneša budžetu un atteikties no dažiem nesvarīgiem izdevumiem. Tā vietā, lai pārietu no viena īstermiņa aizdevuma uz nākamo, Jums drīzāk vajadzētu pieteikties cita veida aizdevumam (nodrošinātam aizdevumam, piemēram), konsolidēt Jūsu parādu, un izvēlēties atbildīgāku pieeju personīgajām finansēm nākotnē.

One Reply to “Vajag naudu 2017?”

  1. Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *