Svarīgākie soļi veiksmīgai karjerai

Nereti veiksmīga karjera nebūt nenozīmē darbu vislabāk apmaksātajā darbavietā. Jāuzsver, ka veiksmīga karjera nozīmē nepārtrauktu augšupeju profesionālajā izaugsmē, savu personīgo mērķu sasniegšanu, prieku un harmoniju darba vidē, un, protams, gandarījumu par paveiktajiem pienākumiem. Atceries, ka veiksmīgas karjeras izveidošana ir nemitīgs darbs, plāna sastādīšana un realizēšana. Tas ir darbs ar sevi, paļaušanās uz sevi un sadarbība gan ar sevi, gan saviem kolēģiem. Šoreiz sniegsim dažus vērtīgus padomus, kas Tev palīdzēs pilnveidoties darba vidē.

Atrodi savu īsto profesiju

  1. Ir ļoti svarīgi saprast kas ir tas, kas Tev patiešām patīk un padodas. Ņem vērā, ka īstā un piemērotākā profesija ir tā, kuru tu izjūti ar sirdi;
  1. Atceries, ka darbs, ko labprāt darītu arī tad, ja par to nemaksātu naudu – būs Tev piemērotākais. Tai nav nekāda sakara ar iespējām pelnīt milzu naudu vai nozares ilgtspēju – tie ir tikai blakus apstākļi.

Gūsti pieredzi un mācies

Ja savā profesijā esi strādājis jau daudzus gadus –
visticamāk, esi sapratis vai konkrētā profesija Tev patiešām ir piemērota;

Savukārt, ja vēlies ko mainīt – vispirms palūkojies apkārt,
vai nav iespējas kaut kā savas iemaņas transformēt un darīt kompetencei
atbilstošu, tomēr patīkamu darbu;

Iespējams, ir  jānomaina uzņēmums uz tādu, kura darbības sfēra tevi piesaista vairāk. Varbūt jāatver savs uzņēmums, kurā varēsi apvienot gan savu līdzšinējo pieredzi un profesiju, gan gūt jaunu pieredzi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *