Smaidi!!!

Esi smaidīgs un pozitīvi noskaņots, kā arī iemācies pareizi paspiest roku. Smaids nozīmē ļoti daudz, bet atceries, ka darba vidē nav vietas greizam smīnam un viltotām emocijām;

Ņem vērā, ka skaists smaids ir jāiemācās un jāizkopj. Atceries, ka smaidošs cilvēks apkārtējiem šķiet pozitīvāks un atvērtāks un tādu cilvēki vēlas satikt atkārtoti, īpaši darba vidē.

Atceries, ka Tavam rokasspiedienam jābūt pārliecinošam, drošam un mierīgam. Aukstas, mitras rokas, trīcēšana – šīs ir lietas, kas neiederas darba vidē. Šīs pāris sekundes fiziskā kontakta zemapziņā sniedz gan tev, gan sadarbības partnerim gūzmu informācijas, tāpēc tai ir jābūt pēc iespējas pozitīvākai saskarsmei.

Veido ap sevi profesionālu darba vidi

Ideālā gadījumā, darba videi ir jābūt enerģiskai (bet ne pārspīlēti uzvelkošai vai pat hiperaktīvai) un pārliecinošai (bet ne pārāk pašpārliecinātai vai augstprātīgai);

Tavs uzdevums – atstāt par sevi gudra un veiksmīga cilvēka iespaidu, kas ir možs, dzīvespriecīgs un entuziasma pilns. Un pats galvenais – izskatās tāds arī tad, kad tāds nejūtas. Esi pārliecināts, strādā ar sevi un citiem – šādi darbojoties Tu sasniegsi un realizēsi plānoto.

Vienmēr rūpējies par savu personīgo higiēnu

Piemēram, Taviem matiem vienmēr ir jābūt tīriem, rokām sakoptām, zobiem veseliem un skaistiem. Svarīgi minēt, ka personīgā higiēna  ir pamatu pamats ikviena cilvēka perfektajā tēlā;

Tas attiecas uz visu – arī apģērba un apavu tīrību u.c., tāpēc pirms uzsāc darba gaitas – apdomā savu izskatu un piestrādā pie nepilnībām.

Esi nosvērts un mierīgs ikvienā situācijā

Ņem vērā, ka stress un lieks satraukums nepatīk nevienam, tāpēc centies vienmēr saglabāt iekšēju mieru un harmoniju;

Centies būt nosvērts, mierīgs un pārliecināts par sevi. Tas radīs vajadzīgo sajūtu Taviem kolēģiem, un sadarbības partneriem.

Izkop savu runas stilu

Jāuzsver, ka izkopta un gramatiski pareiza valoda ir būtisks priekšnoteikums, lai gūtu panākumus;

Ņem vērā, ka nekādas runāšanas zem deguna, pārāk klusas vai skaļas runāšanas, rupju vārdu lietošanas, pārāk sarežģītu teikumu veidošanas neiederas darba vidē;  Runā tā, lai tevi saprot, lai tavu domu uztver gan priekšniecība, gan kolēģi, gan potenciālie sadarbības partneri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *