Lietas, kurām veiksmīgās netic

Ir veiksmīgas un mazāk veiksmīgas sievietes, tāpēc vienmēr ir ļoti svarīgi pilnveidoties un mācīties no savām kļūdām. Ir tādas, kas smagi strādā, bet viņām nekad nekas nav gana labi. Un ir tādas, kas dzīvo vieglāk, bet tas nenozīmē vieglprātīgāk. Un šīm sievietēm izdodas vienmēr būt veiksmīgām. Tas tādēļ, ka ir lietas, kurām šīs sievietes netic un vienkārši neielaiž savā dzīvē. Šoreiz nedaudz par to, kam ticēt nevajag, lai sasniegtu un realizētu savus mērķus.

Dzīve ir godīga

Būt veiksmīgai un laimīgai nenozīmē vienmēr iegūt visu, ko vēlies. Arī veiksmīgās personības reizēm sastopas ar šķēršļiem un neiegūst to, ko vēlas, jo dzīve tiešām nereti nav godīga;

Šādās situācijās galvenais ir zināt, ka esi izdarījusi visu, ko varēji, un, ja nebija lemts tam (kaut kam) piepildīties, ir jāmāk palaist un aizmirst visas negatīvās emocijas. Ir svarīgi saprast, priekšā gaida jaunas lietas un jauni izaicinājumi.

Kontrole par visām norisēm

Atceries, ka nav iespējams kontrolēt visu un visus. Jāuzsver, ka veiksmes pamatā ir spēja pieņemt dzīves sagatavotos pārsteigumus, kas nereti nav visai patīkami;

Turklāt, skatoties uz to plašāk – reizēm no vienas ķibeles var sanākt daudz citu labu lietu. Vissvarīgāk ir pamanīt pozitīvas iespējas šķietami netīkamajās dzīves situācijās.

Nepārliecinātība pār sevi

Nepastāv tāds vārdu savienojums „es nevaru”. Jautājums ir par to, kā Tu sevi noskaņo un vai Tu spēj pārvarēt grūtības;

Jāuzver, ka veiksmīgas sievietes izdara visu iespējamo un neiespējamo, pirms pasaka „es nevaru”. Citas sākumā pasaka „es nevaru”, palaiž dzīvēs piedāvāto iespēju garām, un pēcāk sāk domāt – varbūt tomēr bija vērts pamēģināt. Nepalaid savu īsto iespēju garām – rīkojiet tagad un tūlīt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *