Kas ļauj kvalificēties kredīta saņemšanai

50 euroAizņēmējs, kas piesakās kredītam pirmo reizi, var nezināt visus parametrus, kas ļaus viņam kvalificēties kredīta saņemšanai. Tātad, jautājiet aizdevējam par tiem, piemēram, kredītvēsturi, nodarbinātības statusu, ienākumiem utt. Pirmā iemaksa ir nozīmīga, jo tā nosaka, cik lieli būs veicamie ikmēneša maksājumi. Daži aizdevēji pieprasa fiksētu summu kā pirmo kredīta iemaksu – piemēram 20% no kredīta summas. Uzziniet kredīta procentu likmes, kas attiecas uz dažādiem kredītiem, lai Jūs zinātu, kāda veida kredīts ir lētāks Jūsu vajadzībām.

Uzziniet dažādas papildus maksas, piemēram, komisijas maksas, līguma slēgšanas maksas u.c., ko aizdevējs piemēros kredītam. Tas būs atkarīgs no aizdevēja, zinot šo skaitli, Jūs varat ietaupīt. Saglabājiet tīru kredītvēsturi, lai nebūtu kavēšanās ar kredīta summas apstiprinājumu. Ļoti bieži pārbaude tiek veikta pēc tam, kad pieteikums ir parakstīts, tādēļ kredīta apstiprināšanai ir nepieciešams ilgāks laiks vai reizēm pieteikums var pat tikt noraidīts, ja atklājas, ka aizņēmējam ir slikta kredītvēsture.

Mājokļa kredīts palielinās aizņēmēja finansiālo uzticamību it īpaši, ja viņš vēlāk vēlēsies pieteikties kredītam pret mājokļa ķīlu. Persona ar labu kredītvēsturi var iegūt labu kredīta piedāvājumu, kas var palīdzēt ietaupīt ilgtermiņā. Daži no galvenajiem kredīta faktoriem, kas personai ir jāizpēta, ir pieejamie kredītu veidi, procentu likmes, ikmēneša maksājumu summas un tamlīdzīgi. Palūdziet laba nekustamo īpašumu māklera palīdzību, ja Jums liekās, ka Jūs neesat pietiekami kompetents, lai saprastu nekustamā īpašuma tirgus nianses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *