Kas ir kredīts pret mājokļa ķīlu

Straujais nekustamā īpašuma vērtību pieaugums pasaulē ir devis mājokļu īpašniekiem labu finansējuma avotu – kredītu pret mājokļa ķīlu. Ir simtiem kredītu, kas rūpējas par aizņēmēju īpašajām vajadzībām. Finanšu eksperti iesaka konsultēties ar kvalificētu profesionāli, kas var palīdzēt atrast labāko kredītu Jūsu vajadzībām un apstākļiem.

Izpratne par kredītiem pret mājokļa ķīlu

Aizdevēji bieži vien pieprasa ķīlu, piemēram, māju un ļauj aizņēmējiem aizņemties līdz pat 80% no viņu mājas vērtības dažādiem mērķiem. Kā daļu no apstiprināšanas procesa, aizdevēji parasti pieprasa pieteikuma iesniedzējiem norādīt paredzēto aizņemto līdzekļu izmantošanu.

Aizņēmējs var izmantot kredīta summu, lai segtu šādas izmaksas:

  • mājas remontu           
  • ieguldījumus akcijās un kopfondos
  • iegādātos citu īpašumu
  • refinansētu mājokļa kredītu
  • apvienotu kredītkaršu parādus
  • segtu izglītības izmaksas
  • iegādātos jaunu auto

Cik daudz Jūs varat aizņemties?

SMS aizdevumsTas, cik daudz Jūs varat aizņemties, ir atkarīgs no Jūsu apstākļiem: Jūsu ienākumiem, esošajiem kredītiem un aktīviem. Ar kredītu pret mājokļa ķīlu, Jūs varat aizņemties līdz 80% no Jūsu mājas kapitāla.

Procentu likmes var būt fiksētas vai mainīgas. Fiksētās likmes nemainās kredīta termiņā un garantē nemainīgus ikmēneša maksājumus. Šiem kredītiem bieži vien ir lielāka procentu likme nekā mainīgā kredītu procentu likme. Finanšu plānotāji parasti iesaka fiksētas procentu likmes kredītu, kad ir sagaidāms, ka procentu likmes pieaugs. No otras puses, mainīgas procentu likmes kredītam var būt dažādi ikmēneša maksājumi, jo kredīta procentu likmes svārstās atkarībā no tirgus procentu likmju svārstībām.

Procentu likmēm nav jābūt augstām. Mājokļu kredītu brokeri var palīdzēt Jums atrast izdevīgus kredītu piedāvājumus, lai palīdzētu Jums ietaupīt, atmaksājot kredītu.

Galvenais ir nesasteigt pieteikšanos kredītam pret mājokļa ķīlu un veltīt laiku ieguldīšanai īpašumā, lai nodrošinātu iespējami augstāku īpašuma vērtību. Tomēr pastāv vairāki veidi, ar kuru palīdzību var paaugstināt mājokļa kapitālu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *