Kā piepelnīties

Pieskati bērnus. Ja Tev patīk bērni, kļūsti par aukli. Arī vakara stundās vecāki bieži meklē aizvietotājus saviem mazuļiem. Summas, kuru maksā bērnu pieskatītājiem, ir ļoti dažādas. Izpēti, ko piedāvā citas aukles, cik ir gatavi maksāt vecāki, un izveido savu piedāvājumu. Bērnu pieskatītājus meklē arī bērnu rotaļu istabas viesnīcās, lielveikalos un pat teātros.

Esi mājskolotājs. Skype padara iespējamu privātstundu pasniegšanu attālināti. Par vienu angļu valodas nodarbību skolotājs var vienoties par cenu, sākot no 5,- EUR līdz pat 50,- EUR stundā. Taču pasniegt var jebko, kas ir Tavs lauciņš un aizraušanās – pat būt par attiecību konsultantu.

Pārdod nevajadzīgās mantas internetā. Ss.lv un dažādos citos portālos atbilstoši specifiskām interesēm var ievietot pārdošanas sludinājumus. Ja Tev pagrabā vai garāžā atrodas labas, bet nevajadzīgas mantas, liec lietā izdomu un veic mājas tīrīšanu, saņemot par to algu!

Piedalies interneta aptaujās. Ir interneta portāli, kas piedāvā interneta aptaujas par samaksu vairākas reizes mēnesī. Ja Tu laikus piesakies aptaujai, Tu saņem iespēju nopelnīt. Tev pat nav jāaizpilda visas aptaujas – Tu vari izvēlēties no firmas atsūtītajiem piedāvājumiem sev piemērotākos. Peļņu aptaujas rīkotājs parasti nosūta ar PayPal maksājumu sistēmas palīdzību.

Raksti projektus par naudu. To paveicu es, bet viņš publicēja. Daudzi šodien meklē cilvēkus, kas prot rakstīt biznesa plānus. Ja esi nodarbojies ar projektu rakstīšanu uzņēmuma ietvaros, Tu vari pats kļūt par projektu kuratoru.

Kļūsti par virtuālo asistentu. Firmas darbībā var rasties uzdevumi, kurus nav laika veikt ne uzņēmuma vadītājam, ne arī ar tiem ir izdevīgi aizņemt darbinieku laiku. Tādiem uzdevumiem piemēroti ārpakalpojumu sniedzēji, kas var, piemēram, uzrakstīt nodiktētu vēstuli, salīdzināt kāda produkta cenas internetā, pasūtīt lidmašīnas biļetes un tamlīdzīgi. Attīsti savu youtube kanālu ar publikai interesantu saturu. Ja Tev ir savs youtube kanāls un ideja, kas aizrauj skatītājus, Tu vari pelnīt, ievietojot youtube.com sevis izveidotus video par visdažādākajām tēmām: padomi skaistumkopšanā, puķu audzēšanā, suņu barības izvēlē, bērnu auklēšanā, grāmatu rakstīšanā, iepirkšanās paradumos, finanšu sfērā, kulinārijā, biznesā un jebkurā citā lauciņā, kas ir Tava sirdslieta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *