Kā ietaupīt uz pārtiku

Sadaliet katru ēdienreizi nepieciešamajās sastāvdaļās un izmantojiet šīs sastāvdaļas, lai izveidotu savu pārtikas preču sarakstu. Sekojot plānotajai ēdienkartei, Jūs ietaupīsiet naudu, ko parasti tērētu impulsīviem pirkumiem un izšķērdētu naudu, iegādājoties sastāvdaļas, ko Jūs nekad neizmantosiet.

Preces, kas varētu būt Jūsu sarakstā katru nedēļu, varētu būt piens, maize, kartupeļi, vistas gaļa, milti, cukurs un līdzīgi. Kad Jūs dodaties uz veikalu, viss, kas Jums jādara, ir jāizveido izmaksu salīdzinājums un jāpieraksta cena par šiem produktiem katrā veikalā, kuru Jūs apmeklējat, lai vēlāk Jūs zinātu, kurā veikalā ir visizdevīgāk iepirkties. Iepērkoties, nosakiet summu, ko Jūs varat iztērēt, un mēģiniet pie tās pieturēties.

Šī iemesla dēļ, pārtikas preču saraksts ir balstīts uz 70 eiro budžetu. Lielveikali vēlas gūt labumu no cilvēkiem, kas pērk lietas, ko viņi negatavojas iegādāties, tāpēc esiet gudrs pircējs un izmantojiet iepirkumu sarakstu.

Viss, kas Jums jādara, ir vienkārši jābūt apdomīgiem par to, ko Jūs pērkat un to, kā Jūs veicat savu iepirkšanos.

Šeit ir daži padomi, ko Jūs varat ievērot

Ietaupiet uz izpārdošanas precēm. Ja pārtikas preces ir izpārdošanā, Jūs tās varat iegūt par labāko iespējamo cenu. Tātad, izmantojot šo izpārdošanas cenu, Jūs varat patiešām ietaupīt naudu. Piemēram, ja Jūs parasti pērkat divas lietas no kaut kā, ja šī prece ir izpārdošanā, iegādājieties vairāk. Tas tiešām palīdzēs Jums ietaupīt naudu ilgtermiņā.

Iepērcieties tikai reizi divās nedēļās. Tas tiešām palīdz taupīt naudu – jo mazāk laika Jūs pavadāt pārtikas preču veikalā, jo mazāk naudas Jūs galu galā izšķērdējat. Tam ir nepieciešams, lai Jūs varētu plānot savas maltītes uz priekšu, lai Jums nav jādodas atpakaļ uz veikalu atkal un atkal.

Pērciet veikalu zīmolu preces. Tā vietā, lai iegādātos dārgu zīmolu preces, pērciet lētākas preces no veikala zīmola (maxima un rimi). Jūs varat ietaupīt līdz eiro vai pat vairāk par precēm, veicot šīs izmaiņas.

Neiepērcieties tikai vienā veikalā. Jums ir nepieciešams doties uz veikaliem, kur ir īpašie piedāvājumi un bieži vien citā veikalā prece būs daudz lētāka. Tieši tāpēc Jums ir nepieciešams salīdzināt piedāvājumus, lai iegūtu labāko iespējamo cenu.

Ja Jūs vēlaties ietaupīt naudu, dodoties uz pārtikas veikalu, tad šie ir daži no padomiem, ko Jums ir nepieciešams ievērot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *