Izmantojiet savu izpratni par finansēm

Šeit noteikti jāpiebilst kaut kas par izpratni, ka nevajag aizņemties to, ko Jūs nevarat atļauties. Ja Jūs vēlaties saņemt aizdevumu, lai iegādātos jaunu televizoru, Jūs varat nokļūt vairāku mēnešu ilgās nepatikšanās, jo Jūs tērējat naudu, kuras Jums faktiski nav. Ja Jūs izmantojat algas dienas aizdevumu, lai darītu nepieciešamas lietas, piemēram, pirktu pārtikas preces vai apmaksātu rēķinus, Jums, iespējams, būs vieglāk atgūties pēc aizdevuma atmaksas.

Kad runa ir par algas dienas aizdevumiem, tiem ir gan savas priekšrocības, gan trūkumi. Ņemot papildus naudu, kad tas nepieciešams, ir liela priekšrocība,jo Jūs varat saņemt naudu, kad tas nepieciešams mazāk nekā stundas laikā. Tomēr, tāpat kā ar jebkuru aizdevumu, kas ietver papildu maksu, ir jāapzinās, ka nauda, ko Jūs saņemat, nav gluži bezmaksas, un Jums ir jāsaprot, kad ir laba situācija, lai izmantotu algas dienas aizdevumu un kādās situācijās algas dienas aizdevumi dos vairāk ļauna nekā laba.

Jums var būt ir draugi vai ģimene, kas ir izmantojuši algas dienas aizdevumus agrāk, vai ir dzirdējuši par citiem cilvēkiem, kas tos izmantojuši. Varbūt esat dzirdējuši šausmu stāstus vai ieteikumusno citiem cilvēkiemnekad nepieteiktiesalgas dienas aizdevumam. Bet, tāpat kā daudzi aizdevumi, algas dienas aizdevumi nav kaut kas, no kā izvairīties, drīzāk tie ir ļoti noderīgi, ja nepieciešams, un jārūpējas, lai nodrošinātu, ka tie tiek atmaksāti pareizi.

Kāpēc Jums ir nepieciešams algas dienas aizdevums? Daudzi iemesli, visi no tiem ir īstermiņa ārkārtas situācijām! Ja Jūs kā vairums cilvēku, saņemat algu divreiz mēnesī vai katru otro nedēļu, vai pat reizi mēnesī. Lielāko daļu laika, tas ir pietiekami, lai sagatavotos jebkādām finanšu vajadzībām. Bet dažreiz lietas notiek negaidīti! Jūsu auto siksna pārtrūkst sastrēguma vidū, vai Jūsu trauku mazgājamā mašīna salūst un nopludina ziepjūdeni – netīrs ūdens pa visu virtuvi un kaimiņu dzīvojamo istabu, komplektā ar noslīkušu paklāju. Vai Jūsu bērns nokrīt rotaļlaukumā, kas nodrošina ceļojumu uz neatliekamās palīdzības telpām un sastiepu potīti, vai Jūsu suns norij dažas monētas un pieprasa ārkārtas operāciju.

Visas šīs lietas ir neparedzēti starpgadījumi un nav kaut kas, kam Jūs varat sagatavoties. Finanšu konsultanti televīzijā ieteiks Jums izveidot krājkontu šādiem incidentiem, bet mūsdienu nemierīgajā ekonomikā, to ir daudz vieglāk pateikt, nekā izdarīt.

Vieglākā atbilde uz šīm problēmām, no finansiālā viedokļa, ir pieteikties algas dienas aizdevumam. Viss, kas nepieciešams, ir identifikācijas karte un regulāras algas samaksas pierādījums. Jūs varat pieteikties personīgi vai internetā, tomēr personīgi pieteikumi parasti tiek ātrāk apstiprināti. Tiešsaistes algas dienas aizdevumu piemērošana vēl joprojām ir salīdzinoši ātra, bet tā var aizņemt pusstundu līdz pāris stundām.

Pēc tam Jums tiek nodrošināts aizdevums, izmantojot čeku vai tiešo depozītu, ja piesakāties tiešsaistē. Jūs tad varat brīvi izmantot aizdevumu neatkarīgi no tā, kādai ārkārtas situācijai tas bija, nepieciešams. Tālāk seko pats grūtākais- tā atmaksa. Tāpat kā Jūs piesakāties šim aizdevumam, Jums ir jābūt plānam, kā atmaksāt ar procentiem no nākamās algas. Jo ilgāk Jūs gaidīsiet, jo lielāki būs procentu maksājumi. Neļaujiet tam izkļūt no Jūsu kontroles!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *