Ātrie kredīti bez procentu maksas par kredītu izmantošanu

Ātrie kredīti bez procentu maksas par kredītu izmantošanu jeb pirmais kredīts bez maksas ir aizdevuma veids, ko izsniedz nebanku aizdevēji, kā iepazīšanās aizdevumus. Apakšā nav nekādu knifu un apslēpto ūdeņu. Tā ir patiesība, ka pirmais kredīts tiek izsniegts pilnīgi bez procentiem, ja neskaita reģistrāciju, kura obligāta jebkuram jaunam klientam. Reģistrācija nav dārga, jo tā maksā tikai nieka 0.01 eiro centus, lai aizdevējs konstatētu Jūsu identitāti. Šī reģistrācija arī kalpo, kā apstiprinājums, ka Jūs apstiprināt visus līguma noteikumus, jo nekādi papīri klātienē netiek parakstīti.

Neskatoties uz to, ka krīzes laikā daudziem bija iespēja saņemt ātro kredītu bez procentiem, tad tagad lielākā daļa iedzīvotāji jau ir izmantojuši šo piedāvājumu un vairs nevēlās izmantot ātrā kredīta pakalpojumu. Tas ir izskaidrojams ar to, ka ātro kredītu aizdevums ir samērā dārgs, jo gada procentu likme ātrajiem kredītiem ir krietni vien lielāka kā jebkuram citam aizdevuma veidam. Cilvēki to neievēro, jo šis aizdevums ir tikai uz vienu mēnesi. Lai vai kā, ātro kredītu nozares kritums nav nekas neparasts, un, lai gan nozare ir sarukusi teju par trešdaļu, tā bija milzīgi uzpūtusies pa krīzes gadiem, par ko liecināja kaut vai kredītdevēju akcijas, kurās daudzi gribētāji varēja saņemt naudu par to vien, ka kādu piesaista saņemt bezprocentu maksas kredītu.

Šis izdevīgais piedāvājums bija spēkā vairākus gadus un piesaistīja ļoti daudz kredītu ņēmējus. Īpaši studentus un jauniešus, kuri bija sasnieguši pilngadību un vēlējās tikt pie vieglas naudas. Nereti tas beidzās ar lieliem parādiem un finansiālām grūtībām nākamo mēnešu laikā. Ja aizdevumu nespēj atmaksāt laicīgi, tad tas ir jāpagarina, uz ko studentiem bieži vien nepietika līdzekļu. Tieši tāpēc šāda veida akcija ir aizliegta.

Ātro kredītu ir jāizmanto tikai un vienīgi situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Cilvēki nedrīkst uzķerties uz reklāmām, kuras nekādā mērā nav saistītas ar aizdevuma izsniegšanu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *