Aizdevumi svētkiem

Ja vēlaties iepriecināt savus mīļos ar lielākām dāvanām, Jums būs piemērots patēriņa kredīts Latvijas bankās vai pie Alternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējiem. Iepriekš pārliecinieties, ka ikmēneša kredīta atmaksas summa nepārsniegts 20-30 % robežu no ienākumiem – šādu padomu rodam ikviena kredīta devēja iestādes ieteikumos, Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vietnē vai Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) mājaslapā.

Varbūt ir laiks parūpēties par kādu pavisam īpašu cilvēku? Piemēram, bērnu vai vecāku nākotni varat nodrošināt jau šajos Ziemassvētkos. Izveidojot viņiem krājkontu, kurā ik mēnesi ieskaitīsiet kādu noteiktu summu vairāku gadu garumā, būsiet veikuši ilgtermiņa ieguldījumu savu mīļo cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanā. Pilngadības krājkonti bērniem, uzkrājumi mācībām, kāzām, automašīnai, iemaksas vecāku pensijas fondos var būt šodien nemanāms, bet nākotnē nepārspējams atbalsts.

Svētki nāk ar īpašām domām. Mums gribas vairāk dalīties vienam ar otru, kļūstam it kā cēlsirdīgāki, labāki, atvērtāki. Taču arī šajā laikā saglabājiet stingru kontroli pār savām finanšu lietām. Esiet piesardzīgi, ja maciņš tā vien grib vērties, nepārdomātu, pēkšņu vēlmju vadīts. Ja aizdevēja piedāvājums ir tik vilinošs, ka gribas aizņemties vien tādēļ, lai naudas būtu vairāk, atcerieties, ka diez vai spēsiet skatīties uz skaisto summu savā kontā – agri vai vēlu to iztērēsiet, tāpēc padomājiet arī par atmaksas iespējām.

Lai skaisti un finansiāli stabili svētki!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *